Başhekim Prof. Dr. Rıdvan Ali, koronavirüs aşısı ile ilgili merak edilenleri cevaplandırdı

  • Güncelleme: 24.01.2021 19:04
Aşılanmanın COVID-19 salgınından korunmak adına tek çare olduğunun altını özellikle çizerek aşılanma sürecinin önemine dikkat çeken Prof. Dr. Rıdvan Ali, aşı ile ilgili tüm merak edilenleri ayrıntıları ile açıkladı.
Başhekim Prof. Dr. Rıdvan Ali, koronavirüs aşısı ile ilgili merak edilenleri cevaplandırdı

Son dönemlerde tüm dünyayı etkisi altına alarak tarihte eşi benzeri görülmemiş tedbirlerin alınmasına sebep olan ve uzun dönemden beri insanlığın içinde bulunduğu pandemi döneminden çıkışın umudu olan koronavirüs aşısı, aşının faydaları, aşılanma süreci ve diğer tüm merak edilen konuları Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhekemi Prof. Dr. Rıdvan Alı cevaplandırdı.

Prof. Dr. Rıdvan Ali, pandemi sürecinin başından itibaren yaşanan gelişmeleri, aşının bulunma sürecini, çeşitli firmalar ve ülkeler tarafından üretilen aşıların karşılaştırılması ve aşının uygulanma koşulları gibi son derece önemli konularda bilgilendirmelerde bulundu.

Aşılanmanın COVID-19 salgınından korunmak adına tek çare olduğunun altını özellikle çizerek aşılanma sürecinin önemine dikkat çeken Prof. Dr. Rıdvan Ali,  aşı ile ilgili tüm merak edilenleri ayrıntıları ile açıkladı.

YouTube video: