Bursa-BTTDD'yi Mustafçova Belediye Başkanı Rıdvan Delihüseyin ziyaret etti

  • Güncelleme: 21.10.2022 23:16
İskeçe Mustafçova Belediye Başkanı Rıdvan Delihüseyin Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi'ni ziyaret etti.
Bursa-BTTDD'yi Mustafçova Belediye Başkanı Rıdvan Delihüseyin ziyaret etti

BTTDD Bursa şubesini ziyaret eden Belediye Başkanı Rıdvan Delihüseyin’i kalabalık bir hemşehri topluluğu karşıladı. Misafirperverlikleri için BTTDD Bursa Şubesi yönetimine teşekkürlerini ileten Başkan Delihüseyin, hizmet süresi boyunca karşılaştığı zorluklara rağmen gerçekleştirdiği icraatlar hakkında bilgi verdi. Batı Trakya'nın son durumunun değerlendirildiği ziyarette istişarede bulunuldu.

Bir abilerini, sevdikleri bir hemşehrilerini Bursa'da misafir etmekten dolayı son derece mutlu olduklarını belirten BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif, Başkan Delihüseyin'e BTTDD Bursa şubesinin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

İskeçe Balkan Bölgesi'nin kendileri için son derece özel olduğunu belirten Eminlatif, zor bir coğrafyada belediye başkanlığı yaparak halkımıza son derece başarılı bir şekilde hizmet sunan Başkan Rıdvan Delihüseyin'e bölge halkı adına teşekkürlerini iletti. Eminlatif, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Batı Trakya’nın haklı davasının yanında olacağını söyledi.