Künye

Künye

Dünya Ajansı
 
Papadima 14, 69100 Komotini
Gümülcine / Yunanistan
Tel: +30 25310 - 855 10
Fax: +30 25310 - 855 08

 

 Gizlilik Politikası

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. dunyaajansi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

© Copyright dunyaajansi.com sitesinin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları dunyaajansi.com‘a aittir. Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır. Bu materyaller yazılı izni miz olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Sitemizde hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğine gidilebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden dunyaajansi.com hukuken sorumlu değildir. dunyaajansi.com sitesine girilen herhangi bir kullanıcı bilgisi gizlidir ve herhangi bir üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the dunyaajansi.com. However, sometimes the dunyaajansi.com uses third parties to process your information. dunyaajansi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the dunyaajansi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

When you interact with the yenikadin.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the dunyaajansi.com and its services. When you use dunyaajansi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the dunyaajansi.com cookies section of our full Privacy Policy.