Yassıköy Belediyesi meclis toplantılarına pandemi mazereti

  • Güncelleme: 30.11.2021 22:27
Yassıköy Belediyesi meclis toplantılarına pandemi mazereti

Yassıköy Belediyesi Demokratik İşbirliği Listesi meclis üyeleri yazılı bir açıklama yaptı.

Yassıköy Belediyesinde 18 aydır pandemi mazeret gösterilerek meclis toplantılarının fiziki koşullarda yapılmaması kabul edilemez olduğuna dikkat çeken meslis üyeleri, tüm meclis üyelerinin gerekli aşıları yaptırmış olması dolayısıyla meclis toplantılarının daha verimli ve etkili olması için artık yüz yüze yapılması gerekmektedir ifade edilen açıklamada:

“Dünyada halihazırda var olan pandemi koşullarına tedbirle yaklaşmak elzemdir. Bununla birlikte gerekli önlemler alınarak normal koşullarda toplantıların yapılması da söz konusudur.

Hal böyle iken Yassıköy Belediyesinde 18 aydır pandemi mazeret gösterilerek meclis toplantılarının fiziki koşullarda yapılmaması kabul edilemez. Tüm meclis üyelerinin gerekli aşıları yaptırmış olması dolayısıyla meclis toplantılarının daha verimli ve etkili olması için artık yüz yüze yapılması gerekmektedir.

Şu anda Yassıköy Belediyesinde süregelen işler bir önceki dönemde onay almış ve özellikle teknik program olmak üzere, bir kısmı uygulanmaya başlamış işlerdir, bir kısmı ise sebepsiz yere yönetim tarafından geciktirilmektedir. Aslında mevcut yönetimden çok da nitelikli hizmetler beklemediğimiz halde halkımıza daha yeni hizmetler sunabilmek için fiziki koşullarda bir araya gelerek yeni projeler üretilmelidir.

Bu nedenle, bugün 30 Kasım 2021 tarihinde yine e-mail (e-posta) usulüyle yapılacak meclis toplantısına ve görüşülecek tüm konulara liste olarak “HAYIR” oyu kullandığımızı belirtmek isteriz.

Bu vesileyle bir kez daha “aşı olmanın” önemine vurgu yaparak tüm halkımızı aşı olmaya davet ediyoruz” denildi.